, przez

Intensywne kolory na głowie na przekór jesiennej szarości

farby Revia

Dni coraz krótsze, nawał obowiązków się zwiększa, pogoda dodatkowo nie sprzyja wychodzeniu z domu, a w powietrzu snuje się zapach chandry. Na przekór jesiennej szarości zainwestuj w metamorfozę, a jak wiadomo zmiany u kobiet zaczynają się od nowej fryzury!

Podczas wizyty u fryzjera, oprócz cięcia może skusisz się na farbowanie? Oczywiście nie namawiamy do permanentnej transformacji barwy, w zależności od pory roku i panujących trendów. Jednakże intensywne kolory na włosach mogą stać się Twoim sprzymierzeńcem w walce z wszechobecną melancholią. W nadchodzących miesiącach zdecydowanie królować będą odcienie rudego, przywołujące myśl o złotej polskiej jesieni. Nie ma nic piękniejszego niż paleta kolorów zatopiona w opadających liściach. Urok mieniącej się kolorystyki automatycznie stwarza bajecznie ciepły, słoneczny i kolorowy klimat. Zatem dlaczego nie pokierować się takim motywem przy wyborze farby?

Feeria barw

Postaw na różne pochodne rudego, od jasnej marchewki po głęboką miedź. Trafnym wyborem mogą okazać się także blondy : złociste, miedziane i popadające w popielaty brąz. Nie zapominajmy także o ważnej roli soczystych brązów, które z pewnością ocieplą Twój wizerunek. Farby REVIA firmy Verona Products Professional perfekcyjnie wpisują się w powyższe trendy. Seria obejmuje 15 najmodniejszych odcieni, począwszy od blondów, poprzez rozmaite tony rudości i brązów, na intensywnych czerniach kończąc. Ponadto dodają fryzurze wyjątkowego połysku, a efekt ten jest bardzo trwały, zatem kolor będzie Ci długo towarzyszył!

Dzika śliwka i rubin

Czerpiąc dalej inspiracje z dobroci natury. Nie możemy przejść obojętnie koło dzikiej śliwki i rubinu. Te intensywne kolory nie są zarezerwowane wyłącznie dla charyzmatycznych kobiet. Dla jednych dane barwy na włosach będą manifestem żywiołowego usposobienia i silnego charakteru, dla innych staną się szansą do nabrania pewności siebie. Ponadto wypędzą z Twego życia apatyczne myśli i efektownie wyróżnią Cię z tłumu. Esencjonalne tony nie muszą koniecznie funkcjonować w odosobnieniu. Blondynki o popielatych pasmach, mogą zainteresować się modą panującą w ostatnim czasie zaczerpniętą z grafitti. Jasny odcień może być wówczas zharmonizowany z delikatną lilią, przy pomocy metody ombre i punktowego farbowania. Przy tym zabiegu włosy są potraktowane jako swoistego rodzaju materiał, a dobrane proste i geometryczne cięcia podkreślają intensywność koloru. To trendy nie tylko dla młodych klientek, ale przede wszystkim odważnych osobowości. Tak ekscentryczny i oryginalny krok z pewnością nadałby nowego wymiaru jesiennej rzeczywistości.