Pierwsza odsłona akcji makijażowej dla prasy

verona vpp

Akademia Urody Verona Products Professional nie zwalnia tempa i cały czas organizuje szkolenia i spotkania ! Tym razem gościliśmy w największych wydawnictwach prasowych w Polsce.

 

Do udziału w akcji makijażowej zaprosiliśmy redakcje kluczowych pism kobiecych, serwisy internetowe i działy reklamy tj. Burda International, Edipresse Polska i Agora.

Nasze trenerki makijażu były dostępne dla każdego kto miał ochotę skorzystać z profesjonalnej porady i poprawić makijaż np. przed ważnym spotkaniem. Przedstawiliśmy również trendy i opowiedzieliśmy o nowościach makijażowych w naszym asortymencie. Trenerka Akademii Urody – Kasjana Serafin,  czuła się jak ryba w wodzie błyskawicznie nawiązywała kontakt z dziennikarkami, które chętnie uczestniczyły w lekcji makijażu. Wizażystki wykonywały modne makijaże zgodne z indywidualnymi preferencjami, jednocześnie umiejętnie podkreślając walory każdej z Pań.

Zapraszamy na kolejne spotkania, zawsze aktualny harmonogram znajdziecie na naszym facebooku i stronie www.

Autorką naszych makijaży jest: Kasjana Serafin

Absolwentka szkoły Beauty Art, współpracuje przy pokazach mody i sesjach zdjęciowych. Związana z organizacją zaplecza makijażowego Wyborów Miss Polski. 

 


KOMENTARZE

Aktualnie nikt nie dodał jeszcze komentarza, bądz pierwszy!

ZOBACZ RÓWNIEŻ

STRONA KORZYSTA Z PLIKÓW COOKIES. PRZEBYWANIE NA NIEJ OZNACZA AKCEPTACJĘ POLITYKI PLIKÓW COOKIES
NIE POKAZUJ WIĘCEJ TEGO KOMUNIKATU